Başlangıç / Remux Filmler

Remux Filmler

Son zamanlarda sitemizde de ağırlık verdiğimiz Remux sunumlarında sık sık karşılaştığımız soruların en başında Remux nedir sorusu yer almaktadır. Diğer filmler den farkı nedir? Bu soruların yanıtlarını beraber arayalım.

Remux Nedir?

Remux aslında basit bir ifadeyle gerçek bluray 2160p (4K) & 1080p görüntüdür. Bir film paylaşımın da bu ibareyi ( Remux ) görürseniz, bu filmin olduğu gibi diskteki haliyle korunduğunu, görüntüyle oynanmadığı, encode edilmediği anlamına geliyor. Orjinal Bluray disc’ler 100, 66, 50 ve 25 gb arasında değişen boyutlara sahiptir. Genellikle Blu-ray filmler de Dvd filmler gibi bir sürü dosya ve klasör ile birlikte gelirler. Bluray disc’ler dünya üzerinde bölge bölge çıkarıldıkları için (Amerika, Avrupa vs.) genellikle bir bluray diskte hemen hemen bir çok dil ve alt yazı seçeneği mevcuttur.

Blu-ray disklerde işimize yarayan Türkçe ve İngilizce hariç tüm dil seçenekleri ekstra özellikleri çıkartılarak yeni bir dosya oluşturma işlemine Remux denir. Remux işlemi sırasında ihtiyaç duyulan ses ve görüntüye herhangi bir kayıp verilmeden kalite düşürülmeden elde edilir. Remux’lar ise ham blu-ray diskin içerisinde dosyaların ayıklanarak yeniden birleştirilerek mkv formatına dönüştürülmüş halidir.

Görüntü, Çözünürlük ve Ses kalitesinden ödün vermeden ve de ham Blu-ray disc kadar alan kaplamasını istemiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Ripleme ve Encode işlemine maruz kalmadan gerçek 2160p ve 1080p görüntü kalitesini sizlere sunuyoruz.

Siz de Film listesini indir sayfasına giderek 1000 ‘lerce 4K Uhd 2160p Remux ve Bluray 1080p Remux Filmlerimizden sipariş verebilirsiniz.

Film Arşivi Listesini İndir

Film Listesi İndir

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

WhatsApp : 0544 408 53 38
Mail : movies.dolum@gmail.com

remux harddisk dolumu, remux hdd dolumu, remux nedir, 4k remux film dolumu, bluray remux film dolumu, 2160p remux film dolumu, 1080p remux hdd dolum, remux film indir, remux filmler

7 yorumlar

 1. Bahadır

  Merhabalar
  Listeniz dışında bir kaç film ismi versem Remux olarak temin etme şansınız varmı?

  • admin

   Merhabalar
   İstediğiniz filmlerin isimlerini whatsaptan paylaşın bakayım kaynak varsa eklerim

 2. Yıldıray Özen

  Kesinlikle güvenli , İzmir den harddiskimi gönderdim ışık hızında ve çok kaliteli bir yükleme oldu . Beyefendi ise son derece işine hakim , yüklenmesini rica ettiğim bütün bluray remux filmleri yüklemiş herşey fazlasıyla kaliteli ve dört dörtlük . Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz . Herşey için çok teşekkür ederim .

 3. Emrullah K.

  Remux film nedir diğer 1080p filmlerden farkı nedir 65”tv de hangisini tercih etmeliyim birde harici harddisk mi yoksa dahili harddisklerimi tercih etmeliyim

 4. Hasan E.

  İzmir den 2 tb yabancı dizi dolumu ve Bluray Remux film dolumu yaptırdım güvenilir bir satıcı, gayet başarılı bir arşiviniz var ilerde tekrar dolum yaptırmayı düşünüyorum herkese tavsiye ederim.

 5. Yasin Asarlı

  İstanbuldan Yasin ben. Kadir Bey ile iletişime girdim teslim almadan teslim edene kadar çok ilgilendi. İşim hemen halloldu. Filmlerin kalitesine gelince 4K uhd Remux filmler ve Bluray 1080p Remux filmlerden oluşan bir liste yapmıştım Remux film izlemek gibisi yokmuş televizyon gözüme bambaşka gözüktü. Diski taktığınızda çok kolay menü sizleri karşılıyor. Filmler Türkçe ve Ingilizce olarak izleniyor. Hiç beklemeden hdd dolumu için sipariş verin. Degecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir