Başlangıç / Belgesel Dolumu

Belgesel Dolumu

Belgesel Harddisk Dolumu

Dünyada en yaygın olarak faliyet gösteren belgesel kanalları ( National Geodraphic, History Channel, Discovery Channel, Bbc, Trt, Animal Planet, Diğer belgesel yapımları ) gibi popülaritesi tavan yapmış yapım şirketlerinin en ilgi çekiçi belgesellerini bulabileceğiniz bir oluşum olan hdddolum.net sitemiz, belgesel dolumun da çığır açarak dünyada paylaşıma açılmış  4K belgeselleri sizin hizmetinize sunuyor. Belgesel izlemek her insanın tarzına hitap ettiği için 7 den 70’e bütün belgesel severlerin istekleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön vermiş ve bu kadar geniş ve kaliteli içeriklerle sizleri buluşturuyoruz.

Harddisk dolumu hizmetlerimiz arasında yer alan belgesel dolumu kategorisinde yer alan içerikler: Bilim belgeselleri, Hayvanlar alemi belgeselleri, Uzay belgeselleri, Yaşam belgeselleri, Teknoloji belgeselleri, Tarih belgeselleri ve daha niceleri. Sizde hangi kategoriye ilgi gösteriyorsanız o tarz belgeselleri kolaylıkla arşiv listemizi indirip tür bölümünden filtreleme yaparak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Geldiğimiz noktada hdd dolumu kapasitesi, 800 TB depolama alanı, 700 TB yaklaşan devasa bir arşive ulaşmıştır. Belgesel arşivi ise 30 TB civarındaır. Sizde belgesel dolumu yaptırmak için film listesini indirip içerikleri seçip sipariş verebilirsiniz.

Film Arşivi Listesini İndir

Film Listesi İndir

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

WhatsApp : 0544 408 53 38
Mail : movies.dolum@gmail.com

belgesel dolumu, harddisk belgesel dolumu, hdd belgesel dolumu, 4k belgesel dolumu, 4k belgeseller, full hd belgeseller, Bluray belgeseller, tarih belgeselleri, bilim kurgu belgeselleri, hayvan belgeselleri, uzay belgeselleri, istanbul belgesel dolumu

8 yorumlar

 1. ÖmerCem

  Merhabalar. Apple yapımı Long Way Up belgeselini 4K ekleme şansınız olur mu ? 90 GB lık bir sürüm. Yeni liste hazırlıyorum en önemli parça bu

  • admin

   Merhaba Ömer Bey
   Kaynaklarıma bakarım 4k versiyonu cıkmıssa eklerim.

 2. Ahmet damar

  Geniş içerikli bir arşiviniz var tebrikler, yanlız bir belgesel arıyorum sizin listede göremedim biraz eski ondan olabilir istekte bulunsam listenize eklemeniz mümkünkü?

  • admin

   Merhabalar Ahmet Bey
   Whatsap veya mailden yazarsanız bakabilirim kaynaklarda varsa arşive eklerim.

 3. BestCeleste

  BCC ve National Geographic belgesel arşivi ne kadar bütün hepsini almak istiyorum ama görüntü kalitesi 1080p olacak

  • admin

   Merhabalar
   Film listesini indirdiğinizde belgesel bölümüne girip yapıp sütünün dan istediğiniz yapım şirketinin belgesellerini filtreleyebilir ve seçim yapabilirsiniz liste otomatik olarak hesaplama yapacaktır. Çözünürlük açısından kaynak olarak en iyi görüntü ve ses olan belgeselleri bulup arşivime ekliyorum çok nadir bluray kaynak yoksa dvdrip olarak listede görebilirsiniz.

 4. Nurullah

  Belgesel dolu 2 tb harddisk de sizden olacak şekilde fiyat nedir

  • admin

   Merhabalar
   2 Tb Harddisk artı dolum ücreti 570 tl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardımcı Olmamı İstemisiniz