Başlangıç / Belgesel Dolumu

Belgesel Dolumu

Belgesel Harddisk Dolumu

Dünyada en yaygın olarak faliyet gösteren belgesel kanalları ( National Geodraphic, History Channel, Discovery Channel, Bbc, Trt, Animal Planet, Diğer belgesel yapımları ) gibi popülaritesi tavan yapmış yapım şirketlerinin en ilgi çekiçi belgesellerini bulabileceğiniz bir oluşum olan hdddolum.net sitemiz, belgesel dolumun da çığır açarak dünyada paylaşıma açılmış  4k belgeselleri sizin hizmetinize sunuyor. Belgesel izlemek her insanın tarzına hitap ettiği için 7 den 70’e bütün belgesel severlerin istekleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön vermiş ve bu kadar geniş ve kaliteli içeriklerle sizleri buluşturuyoruz.

Harddisk dolumu hizmetlerimiz arasında yer alan belgesel dolumu kategorisinde yer alan içerikler: Bilim belgeselleri, Hayvanlar alemi belgeselleri, Uzay belgeselleri, Yaşam belgeselleri, Teknoloji belgeselleri, Tarih belgeselleri ve daha niceleri. Sizde hangi kategoriye ilgi gösteriyorsanız o tarz belgeselleri kolaylıkla arşiv listemizi indirip tür bölümünden filtreleme yaparak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Geldiğimiz noktada hdd dolumu toplam kapasitemiz 200 TB ulaşmıştır. Belgesel arşivi ise 15 TB aşmış durumdadır. Sizde belgesel dolumu yaptırmak için film listesini indirip içerikleri seçip sipariş verebilirsiniz.

Film Arşivi Listesini İndir

Film Listesi İndir

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

WhatsApp : 0539 459 44 85
Mail : movies.dolum@gmail.com

belgesel dolumu, harddisk belgesel dolumu, hdd belgesel dolumu, 4k belgesel dolumu, 4k belgeseller, full hd belgeseller, Bluray belgeseller, tarih belgeselleri, bilim kurgu belgeselleri, hayvan belgeselleri, uzay belgeselleri, istanbul belgesel dolumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir