Başlangıç / Bluray Filmler

Bluray Filmler

Bluray Film Dolumu

Film izlemek için sinemaya gitmeden evinizde ailenizle birlikte daha rahat ve konforlu film izlemek oldukça eğlenceli ve zevkli oluyor. İşte tamda burada hdddolumu.net olarak biz devreye giriyoruz. Sizi sinemaya gitmeden, cebinizde ve çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz harddisklerin içerisine yüklediğimiz filmlerle her an her yeri dilediğiniz zaman sinemaya çevirebilirsiniz.

Her hafta yenilemeye çalıştığımız Blu-ray Film arşivimizde 9000‘e yakın Dual seçenekli filmleri görebilirsiniz. Her film arşive eklenmeden sesleri kontrol edilir ve alt yazıları ilave ederek liste oluşturulup sizlerin hizmetine sunulur. İnternetten indirdiğiniz filmlerde ses senkron sorunlarıyla, alt yazı karakter ve kayma sorunları ile bir çok kişi gibi sizde karşılaşmışsınızdır. Biz bir filmi veya bir dizi sezonunu listeye eklerken bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için bütün içerikleri tek tek elden geçiriyoruz.

Bluray Film Arşivi

Harddisk film dolumu hizmetini bizden yaptırdığınız taktirde Bluray 1080p Full HD filmlerimizin kalitelerini sizde kendi gözünüzle görmüş olacaksınız. Bir arşivci için olmazsa olmaz olan kaide, filmlerdeki görüntü ve ses kalitesidir. Hdd dolumu veya online film izleme sitelerinde bu kaliteyi bulmak oldukça zorlaşmıştır: Bizim farkımız sizlerden gelen talepler doğrultusunda arşivimizi şekillendiriyor olmamızdır. Mümkün olan en hızlı bir şekilde gönderdiğiniz harddiskleri veya bizden alacağınız harddisklere seçtiğiniz içerikleri yüklüyoruz. İstanbul da ikamet ediyorsanız saatler içerisinde harddisklerinize seçtiğiniz filmler yüklenip teslim edilir. İstanbul dışında iseniz yine 24 saat içerisinde hdd film dolumu işlemi yapıp kargoya veriyoruz.

Arşivimizde bulunan bütün Bluray 1080p Dual filmlerin içerisine tam senkronlu alt yazılar entegre edilmiştir ve dilediğiniz zaman kumandanızla kapatıp açabilirsiniz.

Harddisk dolumu için tek yapmanız gereken aşağıdaki linkten film listesini indirerek istediğiniz içerikleri seçip bizimle irtibata geçmenizdir.

Film Arşivi Listesini İndir

Film Listesi İndir

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

WhatsApp : 0544 408 53 38
Mail : movies.dolum@gmail.com

hdd bluray film dolumu, harddisk bluray film dolumu, full hd film dolumu, orjinal bluray filmler, bluray filmler, bluray film dolumu, orjinal dil bluray film, bluray film satın al, satılık film arşivi, film doluımu yapan yerler, yabancı bluray filmler, aksiyon filmleri, komedi filmler, bilim kurgu filmler, vizyon filmleri, bluray film fiyatları, 2018 bluray filmler, 2019 bluray filmler, bluray film nedir, kopya bluray film satın al, istanbul bluray film dolumu, 1080p film dolumu,

3 yorumlar

 1. mustafa efe

  1. Bluray Film arşivi internet dünyasında görebileceğiniz en kapsamlı arşiv 9000 yakın bluray film mevcut
  2. Kendisine gönderdiğim harddiske yüklediği filmlerin klasör düzeni mükemmel bütün içerikler ayrı ayrı kategolere ayrılmış şekilde yüklenmiş
  3. 8 tb harddiski ertesi günü kargoya verdi
  4. İlk yazdığımdan harddisk dolumu bitip kargoya verilene kadar çok samimi ve bilgilendirici konuşmaları ile beni gayet memnun etti.
  5. Yüklediği içerikleri kotrol edebildiklerim kadarıyla bir problemle karşılaşmadım.
  6. Genelde film ve dizileri orijinal dil alyazılı olarak izleyen birisi olarak filmlerin ve dizilerin altyazıları içeriklere entegre etmesi başlı başına emek isteyen bir iş
  Bu kadarını yazabildim dolum yaptıracaklara fikir edinmeleri için. Emeğinize sağlık kadir bey.

 2. Ali Memiş

  Merhabalar
  6 TB üstü Film ve dizi dolumu yaptırmak istiyorum harddisk dolumu fiyat listenizde 6 tb kadar fiyat bilgisi yazmıssınız örnek 10 tb dolum yaptırsam ne kadar ödemem gerekecek
  Bide istanbul bakırköyde yim elden harddiski teslim edip alabilirmiyim
  Teşekkürler

  • admin

   Merhabalar Ali Bey
   Fiyat bilgisi ve diğer konularla ilgili mail adresinize dönüş yapıldı kotrol ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir