Başlangıç / Film Listesi

Film Listesi

Harddisk Dolumu Film Listesi

Film seçimini yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz linkten film listesini indirip istediğiniz içerikleri seçebilirsiniz. Film listesi Excel formatın da hazırlanmıştır. Liste profesyonelce ve anlaşılır şekilde dizayn edilmiştir. Filmlerle ilgili bütün bilgileri tek sayfada görebilirsiniz. Siz seçim yaptıkça liste otomatik olarak kaç film seçtiğinizi ve ne kadar boyut tuttuğunu hesaplayacaktır. Her hafta yenilemeye çalıştığımız arşivimiz toplam kapasitemiz 215 TB aşmış durumdadır.

Listeden seçimlerinizi yaptıktan sonra bize iletişim bilgilerinden ( Mail veya WhatsApp ) hazırlamış olduğunuz listeyi gönderebilirsiniz. Diğer detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Film Arşivi Listesini İndir

Film Listesi İndir

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

WhatsApp : 0544 408 53 38
Mail : movies.dolum@gmail.com

hdd film listesi, Bluray Film Arşivi, 4K Film Arşivi, Dizi Arşivi, Belgesel Arşivi, Porno film Arşivi, Erotik Film Arşivi, Güncel Film Listesi, Vizyon Filmleri, 1080p Film Arşivi, Mkv Film Arşivi, Yerli Film Arşivi, Türk Filmleri, Sinema Film arşivi, Adult Film arşivi, Harddisk Dolum Arşivi, harddisk dolumu film listesi, film listesi

4 yorumlar

 1. Hüseyin

  4,5 TB ilave dolum daha yaptırdım. Yine hızlı ve gayet iyi sonuçlar. Artık HDD dolum için adresim burası olacak sanırım.

 2. Hüseyin

  6 TB hdd dolumu yaptırdım. Sonuç gayet iyi ve hızlı. Tavsiye edilir.

 3. Celal

  Bir çök değişik dolum yapan arkadaştan HD Dolumu yaptırdım ama memnun kalmadım kimisi verdiğim listeyi degil kendi bildiği filmleri yuklendi kimisi turkçe dememe ragmen alt yazili liste yuklendi yani boyle uzar gider sizdende ayni sikintilar olucakmi

  • admin

   Merhabalar Celal Bey
   Öncelikle daha önce kimden dolum yaptırdınız bilemiyorum ama benden dolum yaptırırken film listesini indirip oradan secim yapmalısınız listede filmlerin bütün içerik özellikleri yazmaktadır. Listede ses ve alt yazı bölümlerini filmleri seçerken dikkat ediniz ne seçtiyseniz o liste yüklenir ne bir eksik nede bir fazla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir