Başlangıç / Genel Bilgiler / Film Satın Al

Film Satın Al

Film satın almak günümüzde çoğu insanın sıklıkla yaptığı işlemlerden biri olmuştur. Özellikle internet teknolojisinde yaşanan gelişmeler, insanları internet üzerinden film satın almaya yöneltmiştir.

Son yıllarda ülkemizde ve dünyada piyasaya çıkan filmlerin hemen hemen neredeyse hepsi, yayınlanır yayınlanmaz internet üzerine düşmektedir. Çoğu film izleme sitesi anında arşivlerine yeni çıkan filmleri ekleyerek, film severlere ulaştırmaktadır. Ancak film izleme sitelerinin büyük bir bölümünde, insanlar reklamlardan ve filmin dolma süresini beklemekten sıkılmaktadır.

Bunun yanına filmin istenilen kalitede görsel vermemesi, film izleme keyfini bir hayli kaçıran konular arasına girmiştir. Sürekli çıkan reklamlar, filmlerin geç dolması ve film görsel kalitesinin yeterli olmaması, film severlerin en büyük problemi olmuştur.

Bu tip durumlarda film hayranları istedikleri kaliteyi yakalamak için filmi satın alma yoluna gitmektedir. Özelikle son yıllarda çıkan uhd, 4k ve 8k kalitesinde yayın yapan televizyonlar, film teknolojisinde yakalanan büyük gelişmeler sonucu oluşturulan efektleri ve kaliteyi kolaylıkla izleyiciye vererek, filmi çok canlı izlemeye olanak sunmaktadır. Son teknoloji televizyonunda film izleme sitelerinde yayınlanan filmlerde kaliteyi yakalayamayan kişinin televizyonunun da burada maalesef önemi ortadan kalkmış olmaktadır. Çünkü televizyon son teknoloji, ancak filmin kalitesi çok düşük, buda ister istemez görüntüde düşük kalite anlamına gelmektedir.

Film Satın Almak İstermisiniz?

Hdddolumu.net ailesi olarak 200 tb ulaşan devasa arşivimizden film satışı, dolumu hizmeti vermekteyiz. Arşivimizde yer alan içerikler 4K uhd filmler, Bluray 1080p remux Filmler, Bluray 1080p 3D Filmler, Bluray 1080p Filmler, Yabancı ve yerli diziler, Yerli Filmler, Yetişkin Adult Filmler, Belgeseller . Filmlerimizin hepsi orjinaldir ve formatındaki kaliteyi tam anlamıyla sizlere sunmaktadır.

Film satın almak isterseniz sitemizdeki kategorileri dolaşıp inceleme yapabilirsiniz veya iletişim bölümünden bizleri arayarak anında sorularınızı cevaplandırabilirsiniz. Elimizde mevcut olan filmlerin hepsi arşiv listemizde yer almaktadır. Arşivimizi indirerek elimizdeki filmleri görmeniz mümkündür. Özel istemiş olduğunuz filmlerin olması durumunda, eğer ki film arşivde yoksa, sizin için temin edilerek kısa sürede sizlere ulaştırılmaktadır.

İşleyişimizin nasıl olduğunu detaylı öğrenmek için, sitemizde dolaşarak bilgi sahibi olabilir veya aşağıdaki iletişim kanallarını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. 

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya Mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

Film Arşivi Listesini İndir

Film Listesi İndir

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

WhatsApp : 0539 459 44 85
Mail : movies.dolum@gmail.com

2 yorumlar

  1. Ersen

    Merhaba 4k filmleri kaç paraya satın alabiliyoruz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir